Üretim Tesisi Taşıma Montaj Kurulum işi

Üretim Tesisi Taşıma Montaj Kurulum işi mizi tamamlayarak teslim ettik.

Üretim Tesisi Taşıma Montaj Kurulum işi ni Tamda söz verdiğimiz gibi, Üretim tesisi için gerekli olan makine ve tesis kısımlarının taşınması ve montajlanarak çalışır hale getirilmesi işini tamamlayarak müşterimize teslim ettik.

Yüksek tonajlı tır ile transferi gerçekleşen bacanın kurulum ve montajını tamamlayarak testi sonrası teslimi tamamlandı.

Kalite politikamız dahilinde iş yürüten profesyonel ekibimiz ile Tesis nakliye, montaj, kurulum, arıza giderme, tamir etme gibi fabrikanızın ihtiyaç duyduğu işler için bir telefon kadar uzağız.

Farabi Makine Metal Çelik Konstrüksiyon, her türlü makine imalat ve taşıma işlerinde de yanınızda yer almaktadır.

Başarılı bir şekilde tamamlanan bu üretim tesisinin taşınması projesinde firma sahibimiz Necdet Tosun‘a müşterimiz tarafından teşekkür edildi.

Hızlı ve kaliteli işçilik ile yaptığımız işler referansımız olmaktadır.

Ayrıca İş Güvenliğine dikkat ederek yüksek güvenlik standartlarında hizmet sunmakta ve iş güvenliğinden kaynaklanacak iş kazalarına mahal vermemek için elimizden geleni yapmaktayız.

Sizde vakitten ve dolayısıyla nakitten tasarruf sağlamak için Farabi Makine Metal‘i tercih edin.

Makine Demontaj İşlerinde İş Güvenliği

Makine taşıma demontaj işlerine başlamadan önce enerji bağlantılarının sökülmesi gerekmektedir. Ana enerji beslemesi sökülmeden önce dağıtım panolarından ilgili bölümün şalteri kesilir ve enerji kabloları izole edilir. Bununla birlikte makineye giren harici giriş beslemeleri varsa sökülür.

Ayrıca makineye bağlı olan UPS gibi besleme ekipmanları varsa makineden ayrılarak makine, tehlikeli olabilecek enerji kaynaklarından ayrılmış olur. Mekanik demontaj esnasında vinç, forklift gibi kaldırma ekipmanları kullanırken, bu ekipmanları kullanan kişilerin dikkatli olması ve kurulum ekibi ile koordineli bir şekilde çalışmaları gerekmektedir. Aksi taktirde yaralamalı veya ölümcül tehlikeler ile karşı karşıya kalınabilmektedir.

Karaman Organize sanayi bölgesine yeni taşınan veya buradan başka bir şehre taşınacak makine veya üretim tesislerini taşıma ve kurulum hizmetlerini sizler için gerçekleştiriyoruz.

Zaman faktörünün çok kısıtlı olduğu bu projelerde, iş tanımlanması sonrası, taşıma ve kurulum işlerinin projelendirilmesi ve uzman ekibimiz ile hızlı bir şekilde işin tamamlanması sağlanmaktadır.