Özel Tasarım Makine İmalatı

Özel Tasarım Makine İmalatı nda yetenekli mühendislerimiz ile sizlere hizmet sunuyoruz.

Özel Tasarım Makine İmalatı, kurulum montaj tamiri işlerinde Karaman da firmamız Farabi Makine Metal olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz.Biz sizin için çalışıyoruz.

Üretim tesisiniz de yer alan makineleriniz den bazılarının iyileştirmeye ihtiyacı olabilir. Belkide bazı parçaları sürekli arıza yapıyor olabilir. Yada güncellemeler yapılabilir. Bu makinenizin başka bir yere taşınması gerekiyor olabilir.Hepsinden önemlisi, ihtiyacınız doğrultusunda size özel bir makine ihtiyacınız olabilir.

Tüm bu durumlarda Farabi Makine metal olarak, Özel Tasarım Makine İmalatı hizmetimiz ile sizlere çözüm sunuyoruz.

İstekler doğrultusunda özel makine, makine aparatları ve parçaları, fikstür, üretim bandı ve istasyonları taslak (eskiz) çalışmalarına, tasarımına ve mühendislik ile ilgili olan tüm çalışma süreçlerinde ihtiyaç duyulan tüm tasarım ve projelendirme çalışmalarını yapıyoruz.

Çelik konstrüksiyon tasarımları, asansör sistemleri, konveyör sistemleri, depo-raf sistemleri, hidrolik pnömatik platformları, her türlü kaynaklı metal ve otomasyon projesinin imalat ve montaj tasarımları hazırlanarak uygulama projesi haline getirilir.

Başlıca Faaliyet Alanlarımız – Endüstrilerimiz
Otomotiv, Tarım, Elektronik, Gıda, İlaç, Havacılık, Cam Endüstrisi, Kimya, Ambalaj, Demir Çelik, Gübre, Seramik, Çimento, Geri Dönüşüm, ..

Özel makine tasarımlarımız da, gelişen teknolojiye uyum sağlayacak şekilde yarı veya tam otomatik birçok alana hizmet edecek ürünlerin ortaya çıkmasını sağlıyoruz.

Çalışmalarımızı uzman ekibimiz ve çözüm ortaklarımız ile birlikte sorunsuz yerine getiriyoruz. Çalışma süresince size ait projeyi sahipleniyoruz ve size teslim ediyoruz, kendi projemiz gibi görüyor ve satış sonrası desteği sağlamaya devam ediyoruz.

Tasarım ve projelendirme sonrası, yapılan iş planı dahilinde size özel üretilecek, özel tasarım makineniz üretim süreci sonrasında size tamda söz verdiğimiz gibi teslim edilmektedir.

Özel makine tasarım ihtiyacınızda, yani size özel makine üretiminde, yüksek kalite standartlarında Uzman mühendislerimiz ile size özel çözüm sunmamız için bizi arayın.

Necdet Tosun