Çelik Konstrüksiyon Fabrika İnşaası – Çelik Bina yapımı

Çelik Konstrüksiyon Fabrika İnşaası – Çelik Bina yapımında Farabi Makine Metal olarak çözüm üretiyoruz.

Farabi Makine olarak imalatını yaptığımız Çelik Konstrüksiyon Fabrika yapımını 2018 yılında tamamlayarak müşterimize teslimini sağladık.

Kalite politikamız kapsamında sunduğumuz hizmetten memnun kalan müşterimiz, planlanan zamanda teslim edilen Çelik Konstrüksiyon Fabrika binasında, uzman ekibimize başarılı çalışmasından dolayı teşekkür etti.

Peki nedir bu Çelik Konstrüksiyon yapı dediğinizde ;

Tüm taşıyıcı sistemlerin çelikten üretildiği, özellikle deprem tehdidi taşıyan coğrafi bölgelerde tercih edilen, çoğunlukla fabrika binaları, hangar, spor tesisleri, depo ve atölyelerde kullanılan, geniş açıklıklara ve yüksekliğe sahip çelik yapı sistemidir.

Çelik Yapı Sistemleri, özellikle yüksek maliyetleri ve uzun süreli yapım aşamalarından dolayı betonarme ve ahşap yapı sistemlerine alternatif ve uzun yıllardır tüm dünyada kullanılan yapı sistemleridir. Çelik Yapı Sistemlerinde amaç, düşük maliyetle, başta deprem gibi doğal afetlere karşı, güvenli , konforlu ve dört mevsim kullanılan konutlar üretmektir.

Çelik, maliyeti uygundur. Ön üretimli, fabrikasyon taşıyıcı elemanlar, düşük fiyata yüksek kalite sağlamakta ve inşaat süresini çok kısaltmaktadır. Çelik, taşıma kapasitesinin ağırlığına oranı en yüksek olan malzemedir. Çeliğin yüksek taşıma kapasitesi sayesinde çelik yapı elemanları, daha küçük kesit ve ölçülerde, daha hafif ve mükemmel kalitelerde üretilmektedir.

Çelik yapılarda taşıyıcı eleman boyutları ahşap ve betona göre çok daha küçük olduğu için çok daha fazla kullanım alanı elde edilmektedir. Bu da yapı alanının daha verimli kullanılmasını sağlamaktadır. Fiyat dengesi ve kısa yapım süreleri insanların daha erken yerleşmelerine imkan vererek daha az kira, faiz ve maliyet avantajı elde etmelerine olanak vermektedir.

Farabi Makine Metal Çelik Konstrüksiyon olarak çelik yapı imalatı alanındaki tecrübelerimiz ile müşterilerimize hizmet vererek yüksek kaliteli çelik konstrüksiyon yapılar imal etmekteyiz.